Tájékoztatás

Tisztelt Szülők!

2020. március 13-án pénteken 10.00 órakor tartjuk iskolánkban a március 15-i ünnepi műsort iskolarádión keresztül, ezért elég, ha gyermeke korkárdával jön iskolába.
Iskolánk nyílt tanítási napjai elmaradnak!
Megkérem a szülőket, hogy a tanulókat csak az iskola ajtóig kísérjék reggelente és délután ott várják őket.
Ezen intézkedések megelőzésként szolgálnak a koronavírus terjedése ellen. A pánik elkerülése érdekében csak a kormányzati tájékoztató oldalon lévő információkat vegyék hitelesnek. (https://koronavirus.gov.hu)
Amennyiben a családból bárki külföldön tartózkodott, kérem, szíveskedjenek részünkre jelezni (ki, hol és mikor)!
Aki fertőzött személlyel itthon vagy külföldi tartózkodás során kapcsolatba került, ne jöjjön iskolába, maradjon otthon és haladéktalanul hívják fel a háziorvosukat, és kövessék az ő utasításait.

Tisztelettel:
Horváth János