Rendkívüli szünet járványügyi helyzet miatt

Tisztelt Szülők!
Bizonyára hallották, hogy tantestületünkből többen betegek vagyunk. Én a tankerületet folyamatosan tájékoztattam és a hétvégén is többször egyeztettünk telefonon. Rendkívüli szünetet csak az Oktatási Hivatal rendelhet el, ezért meg kellett várni, az első beteg kollégám vírustesztjét, ennek következtében:
„Az Oktatási Hivatal (a továbbiakban: Hivatal) a nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény (a továbbiakban: Nkt.) 30. § (5) bekezdés c) pontjában biztosított jogkörében hivatalból eljárva a Nagyrécsei Körzeti Általános Iskolában (OM azonosító: 037567 cím: 8756 Nagyrécse, Haladás utca 4., feladatellátási hely azonosítója: 001) a koronavírus megjelenésével kialakult veszélyhelyzet miatt 2020. szeptember 9. napjától határozatlan időre rendkívüli szünetet rendel el.”
A tanulóknak nem kell iskolába jönni, tanítás nem lesz, de felügyeletet az egészséges kollégák tartanak. Étkezést az ügyeletben lévő tanulók számára biztosítunk. Ha tudok új információt értesítem Önöket.
Üdvözlettel:
Horváth János
intézményvezető

Pályázatok

Magyar Falu Program
Erzsébet táborok
Határtalanul
Fenntarthatósági Témahét
Madárbarát iskola
Petőfi 200
Okosan a pénzzel
Digitális témahét 2016
ESZA Csodaszarvas
Határtalanul