Petőfi Kulturális Program

A Kulturális és Innovációs Minisztérium által elindított Petőfi Kulturális Programnak köszönhetően a Nagyrécsei Körzeti Általános Iskola  diákjai közelebbről is megismerhették a vármegye 1000 éves múltját. Közösségük Kincsei Roll Up kiállítás nyílt 2024. május 16-án Nagyrécsén az Inkey kastélyban. A kiállítás Zala Vármegye múltját mutatja be az államalapítástól az 1989-es rendszerváltozásig. A látogatók megismerhetk a legjelentősebb zalai személyiségeket, az ide köthető történelmi eseményeket. Bemutatta a vidék régészeti és néprajzi örökségét is. Köszönet a Göcsej Múzeumnak, a Magyar Nemzeti Múzeumnak és a Nemzeti Művelődési Intézetnek azért, hogy a kiállítás hozzánk is eljutott.

https://www.zaol.hu/helyi-kozelet/2024/05/zala-varmegye-multja-egy-kiallitason?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR3k1B2iNQpUNunGxXh8zH-1hU0HCnv9EDG_wIGsuAb1UI1jg8_VPqW-h

 

Pályázatok

Határtalanul
Határtalanul
Petőfi 200
Erzsébet táborok
Fenntarthatósági Témahét
ESZA Csodaszarvas
Digitális témahét 2016
Magyar Falu Program
Okosan a pénzzel
Madárbarát iskola