Pécsre kirándult a 6. osztály.

A programot a Planetáriumban kezdték, ahol egy tartalmas, érdekes előadást hallgattak és néztek meg a Naprendszerünkről. Megtekintették a Zsolnay Kulturális negyedet, ahol a gyönyörű porcelánok látványa mellett még kézműves cukorkát is kóstolhattak. Innen a belvárosba vették az irányt. A Széchenyi-tér, a Dzsámi, a Lakat-falak mellett megcsodálták a Székesegyházat, szétnéztek a Barbakán tetejéről. A sok látnivaló és a fagyizás után az Árkád bevásárlóközpontban zárták a napot. E nagyvárosi forgatagban mindenki alkalmazhatta a tanult pénzgazdálkodási ismereteit. A gyerekek és a kísérő pedagógusok is (Pápa Henriett, Hajmásiné Török Gyöngyi) élményekkel gazdagon tértek haza.

Pályázatok

Erzsébet táborok
Határtalanul
Határtalanul
Madárbarát iskola
Digitális témahét 2016
Okosan a pénzzel
Magyar Falu Program
Fenntarthatósági Témahét
Petőfi 200
ESZA Csodaszarvas