Országos Döntő

A Kisiskolák Atlétikai Országos Döntőjén iskolánk 7 tanulóval vett részt.

A gyerekek eredményesen szerepeltek, önmagukhoz képest is javítottak a Megyei Döntőn elért futó eredményeiken. Az erős mezőnyben Bagarus Zsófia és Turi Hanna, Németh Attila 600 m-en a középmezőnyben végeztek. A legjobb eredményt Horváth Eduárd érte el, aki 600 m-en 5. helyezett lett.

A legesélyesebb csapatunk a fiú svédváltó volt, velük a második legjobb idővel jutottunk az Országos Döntőbe. A csapat legjobb versenyzője Gerencsér Botond sérülés miatt nem tudott velünk jönni a versenyre. A helyére Plotár Barnabást hívtuk be, aki a 100 métert futó Horváth Ákos Bendegúzzal és a 200 méteren versenyző Horváth Eduárddal megtartották az 1. helyezést a Budapestiek előtt 300 méterig. A 400 méteren futó Aranyos László kezdetben még vezetett, végül az 5. helyen ért célba. Az Országos Döntőn versenyzőink kettő oklevelet szereztek. Gratulálunk nekik!

Felkészítő tanáraik: Kissné Kondákor Marianna, Antalics Dénes