Kötelező maszkhasználat az intézményben

Tisztelt Szülők!

Értesítjük Önöket, hogy a járványügyi helyzet kedvezőtlen alakulása miatt iskolánkban

2021. 11. 15-től (hétfőtől) a közösségi terekben (az osztálytermen kívül az épületben) kötelező lesz a maszk használata.

Kérjük Önöket, hogy biztosítsák gyermekük számára a maszkot, hétfőtől legyenek kedvesek a táskába tenni és mindennap ellenőrizni az állapotát!

Kérjük, hogy amennyiben Covid-19 fertőzés gyanúja áll fenn vagy beigazolódik a tanuló ill. annak családtagjai részéről azt haladéktalanul jelezzék az intézmény felé.

Amennyiben járványügyi megfigyelés vagy elkülönítés alá kerül a gyermek és a lakóhelyén/tartózkodási helyén tartózkodik a megfigyelés ideje alatt, azt el nem hagyhatja, a tanulók otthonukból nem távozhatnak, nemcsak az iskolájukba, hanem egyéb más helyre (pl. művészeti iskola, edzés, stb.) sem, vendégeket nem fogadhatnak!

Tisztelettel:

Iskolavezetés