Kerékpárút avató rendezvény

Kerékpárút avató rendezvény

2023. június 8-án 10:00-tól 30 tanulónkkal (4.-8. évfolyamból) a Kisrécsét és Zalasárszeget összekötő két irányú kerékpárút avató rendezvényén vettünk részt. Az ünnepélyes avató rendezvény után Kisrécse Önkörmányzati Hivatalánál a tanulók közlekedésbiztonsági foglalkozáson vehettek részt. Ezt követően kipróbáltuk az újonnan átadott kerékpárutat és eltekertünk Zalasárszegig, majd vissza Nagyrécsére az iskolához. A délután folyamán Orsi néni és Mariann néni, testnevelő tanárok vezetésével kerékpáros ügyességi versenyen vehettek részt tanulóink. 

Kapcsolódó galéria

Kerékpárút avató rendezvény

Pályázatok

Madárbarát iskola
Petőfi 200
Digitális témahét 2016
Határtalanul
Fenntarthatósági Témahét
Okosan a pénzzel
Magyar Falu Program
Erzsébet táborok
Határtalanul
ESZA Csodaszarvas