Kerékpárút avató rendezvény

Kerékpárút avató rendezvény

2023. június 8-án 10:00-tól 30 tanulónkkal (4.-8. évfolyamból) a Kisrécsét és Zalasárszeget összekötő két irányú kerékpárút avató rendezvényén vettünk részt. Az ünnepélyes avató rendezvény után Kisrécse Önkörmányzati Hivatalánál a tanulók közlekedésbiztonsági foglalkozáson vehettek részt. Ezt követően kipróbáltuk az újonnan átadott kerékpárutat és eltekertünk Zalasárszegig, majd vissza Nagyrécsére az iskolához. A délután folyamán Orsi néni és Mariann néni, testnevelő tanárok vezetésével kerékpáros ügyességi versenyen vehettek részt tanulóink. 

Kapcsolódó galéria

Kerékpárút avató rendezvény

Pályázatok

Okosan a pénzzel
Erzsébet táborok
Magyar Falu Program
Digitális témahét 2016
Határtalanul
Határtalanul
Petőfi 200
Madárbarát iskola
ESZA Csodaszarvas
Fenntarthatósági Témahét