Javítóvizsga és tanévnyitó

Javítóvizsga felkészítés

Augusztus 25. kedd 9.00 óra

Javítóvizsga

Augusztus 26. szerda 8.00 óra

Pótlóvizsga

Augusztus 31. hétfő 8.00 óra

Tanévnyitó Nagyrécse

Szeptember 1. 8.00 órakor iskolarádión keresztül a tanulóknak.

A szülők továbbra sem jöhetnek be az intézménybe. Kivétel az első osztályos szülők az osztályban részt vehetnek az évnyitón, és itt a beiratkozáskor elmaradt adminisztrációs feladatok is elvégzésre kerülnek.

Tanévnyitó Miháld

Szeptember 1. 8.00 óra a tanulóknak.

A szülők továbbra sem jöhetnek be az intézménybe, kivétel az első osztályos szülők kísérhetik el az első órára a gyermeküket, és ekkor a beiratkozáskor elmaradt adminisztrációs feladatok is elvégzésre kerülnek.

Pályázatok

Erzsébet táborok
ESZA Csodaszarvas
Határtalanul
Madárbarát iskola
Digitális témahét 2016
Határtalanul
Okosan a pénzzel
Magyar Falu Program
Fenntarthatósági Témahét
Petőfi 200