Happy day

Minden év márciusában van a „Víz világnapja”, melynek keretében iskolánk idén „Happy day” napot tartott.

A tanulók kék ruhában érkeztek, és a VÍZ szót formálták meg az udvaron. Plakátokat készítettek, ügyességi feladatokat oldottak meg vízzel teli flakonos üvegekkel, és az AKTÍV ISKOLAI CSAPAT – tagjainak segítségével VÍZBÁR-t működtettek. Ezzel is szerettük volna a vízivást népszerűsíteni.

Gyümölccsel ízesített vizet kínáltunk, ami nagyon tetszett a gyerekeknek.

Pályázatok

Szeptember 26. Szív Világnapja
Petőfi 200
Digitális témahét 2016
Fenntarthatósági Témahét
Erzsébet táborok
Határtalanul
Határtalanul
Magyar Falu Program
Madárbarát iskola
Aktív iskola