Atlétika 2.

A Zala vármegyei atlétikai döntő 2. Napján az alábbi eredmények születtek; 600 m-es síkfutásban Döbörhegyi Ármin5.,Turi Hanna 6., Bagarus Zsófia 9 .lett. 100 m-es síkfutásban Hegedüs Jázmin 8.lett,Horváth Eduárd 7., 300 m-en Hegedüs Barbara bronzérmes, Gerencsér Botond7. lett. A távolugrásban Bíró Zoltán a középmezőnyben végzett míg Plotár Barnabás a lV. Korcsoportban 5,37 cm-el jutott a döntőbe, ahol szöges cipő nélkül versenyezve 1 cm-el lemaradva 4. Lett. Horváth Ákos Bendegúz nem jutott a döntőbe 60 m-en, de a verseny jó felkészülés volt számára a Kisiskolák országos döntőjére. 1500 m-en Bogdán Zoltán 7 .lett. A 4×100 m-es fiú síkfutás döntőjében született a legjobb eredményünk. A Plotár Barnabás, Gerencsér Botond, Horváth Eduárd, Bogdán Zoltán alkotta csapatunk Zala vármegyei 3. helyezést ért el.