Atlétika

A Nagyrécsei Körzeti Általános Iskola .4. Korcsoportos tanulói eredményesen szerepeltekaz Atlétika Diákolimpia Felkészítő bajnokságon. A versenyen 5 első, 14 masodik,és 5 harmadik helyezést értünk el 100 m-es síkfutásban Plotár Barnabás1.,Horváth Eduárd 2., Hegedűs Jázmin1., Hegedűs Barbara 2.lett. 3p0 m-en Horváth Edu 1., Plotár Barnabás 2., Nagy Attila 3. Lányoknál: Hegedűs Barbara 1.,Hegedűs Jázmin 2.

1500 m-en Bogdán Zoltán 2., Németh Borbála 2.helyen ért célba.

Új versenyszám volt a 4×800 m-es váltófutás, melyben a péterfisek mögött a 2. Helyen értünk célba. Ügyességi számokban is jeleskedtünk. Távolugrásban Hegedüs Jázmin 1., Hegedüs Barbara 3., Plotár Barnabás 1., Horváth Edu 2. KislabdábanGyöngy Rege 3., Horváth Edu2. Súlylökésben Gyöngy Rege 1., Jáni Gábor 3.lett.