Asztalitenisz

Az asztalitenisz diákolimpia Nagykanizsa városkörnyéki döntőjét a Bolyai Általános Iskola tornatermében rendezték 2023. december 1-jén. A versenyszámok győztesei jutottak a megyei döntőbe.

Eredmények:

I-II. korcsoport fiú egyéni "B" (nem igazolt):

1. Bogdán Flórián (Nagyrécse)

2. Simon Tibor (Nagyrécse)

I-II. korcsoport leány egyéni "B":

1. Horváth Dorottya (Nagyrécse)

2. Andrasek Flóra (Murakeresztúr)

3. Vargovics Mira (Murakeresztúr), Somogyi Boglárka (Murakeresztúr)

I-II. korcsoport fiú egyéni "A" (igazolt):

1. Olasz Olivér (Nagyrécse)

I-II. korcsoport leány egyéni "A":

1. Németh Lotti (Nagyrécse)

III-IV. korcsoport fiú egyéni "B":

1. Bogdán Zoltán (Nagyrécse)

2. Pór Krisztián (Nagyrécse)

3. Orsós Dominik (Nagyrécse), Döbörhegyi Ármin (Nagyrécse)

III-IV. korcsoport leány egyéni "B":

1. Kovács Nóra (Nagyrécse)

2. Borsodi Réka (Nagyrécse)

3. Szabó Vivien (Nagyrécse), Németh Borbála (Nagyrécse)

III-IV. korcsoport fiú egyéni "A":

1. Virovecz Dániel (Murakeresztúr)

III-IV. korcsoport leány egyéni "A":

1. Deák Regina (Murakeresztúr)

2. Vargovics Maja (Murakeresztúr)

I-II. korcsoport fiú csapat:

1. Nagyrécse (Bogdán Flórián, Olasz Olivér, Simon Tibor)

I-II. korcsoport leány csapat:

1. Nagyrécse (Horváth Dorottya, Németh Lotti, Marton Léna Sára)

2. Murakeresztúr I. (Andrasek Flóra, Vargovics Mira, Sánta Enikő)

3. Murakeresztúr II. (Kunecz Kamilla, Sánta Evelin, Somogyi Boglárka)

III-IV. korcsoport fiú csapat:

1. Nagyrécse I. (Bogdán Zoltán, Orsós Dominik, Pór Krisztián)

2. Nagyrécse II. (Döbörhegyi Ármin, Horváth Ákos Bendegúz, Gerencsér Botond, Bogdán Bence)

3. Nagyrécse III. (Cser Norbert, Nagy Dániel, Bíró Zoltán), Murakeresztúr (Andrasek Márk, Deák Dániel, Pavlitz Ákos)

III-IV. korcsoport leány csapat:

1. Nagyrécse I. (Borsodi Réka, Németh Borbála, Szabó Vivien)

2. Murakeresztúr (Kalinics Lara, Kovács Nóra, Sipos Szonja)

3. Nagyrécse II. (Németh Hanna, Bagarus Zsófia, Olasz Janka)

 

Pályázatok

Határtalanul
Határtalanul
ESZA Csodaszarvas
Fenntarthatósági Témahét
Erzsébet táborok
Madárbarát iskola
Magyar Falu Program
Okosan a pénzzel
Digitális témahét 2016
Petőfi 200